WCSS logo

Wrocław Centre for
Networking and Supercomputing

News

Konferencja: Możliwości i zagrożenia - problematyka bezpieczeństwa w sieci

JW - Feb. 2, 2024
Nieprzypadkowo, bo 6 lutego 2024 roku, kiedy przypada Dzień Bezpiecznego Internetu, na Politechnice Wrocławskiej odbędzie się konferencja, której głównym tematem będzie bezpieczeństwo w sieci.
Plakat informujący o konferencji "Możliwości i zagrożenia - problematyka bezpieczeństwa sieci". Wydarzenie odbywa sie w dniu 6 lutego 2024 w godzinach 10:00-13:00.
Konferencja, współorganizowana przez WCSS, skupi się wokół zagadnień związanych z edukacją w zakresie cyberbezpieczeństwa, ochroną danych osobowych w sieci oraz zagrożeń, z jakimi może zetknąć się każdy z nas, korzystając z Internetu.

Rejestracja uczestników zacznie się o godz. 9 w budynku D-21 Politechniki Wrocławskiej, przed salą nr 7, w której o godz. 10 rozpocznie się zasadnicza część konferencji.  

By spędzić Dzień Bezpiecznego Internetu na konferencji, należy skontaktować się z nadkom. Beatą Borowicz (Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości) w celu potwierdzenia możliwości uczestnictwa. Dane kontaktowe znajdują się w agendzie wydarzenia, którą można pobrać poniżej.  

Zapraszamy!
Agenda konferencji

OTHER NEWS